Kreperi ne Bllok kerkon te punesoje staf Tirana

Oferta Pune 03/03/2021 10:16 Post ID: 25742


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Krepiere ; Punetore
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Ish Blloku - Harta
Lexime 542

Kreperi ne Bllok

Duke rritur cilesine dhe standarte krepat me shije nga me te ndryshme .

Nje nder kreperit me te mira ne Tirane kerkon te punesoi :

-Krepier\e

-Punetor\e

Kriteret e punes:

-te kene eksperience te meparshme pune

-te jene te sjellshem me klientet dhe stafin

-te jene pozitiv dhe te shkathet 

💵 Pagesa e kenaqshme

📍Adresa: Ish blloku


Afati i fundit i aplikimit: 31/02/2021 14:29

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 25742