Eat Me Fast Food kerkon te punesoje fast foodier dhe motorrist Tirana

Oferta Pune 05/03/2021 01:30 Post ID: 25671


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Fasfoodier Motorrist
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Adresa Qyteti Studenti, Tirana, Albania - Harta
Lexime 301

Eat Me fastfood kerkon te punesoje:


-fast foodier


-motorrist me motorrin e kompanise


āœ…Kriteret e punes:


-te kene eksperience te meparshme pune


-te jene te qeshur pozitiv dhe te shkathet


-te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

šŸ“Adresa: Qytet Studenti


Afati i fundit i aplikimit: 29/02/2021 17:28

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 25671