Mundesi punesimi : Drejtor/ Menaxher ne Kompani Investimesh. Tirana

Oferta Pune 02/02/2021 21:57 Post ID: 25111


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Drejtor/ Menaxher ne Kompani Investimesh.
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 413

Mundesi punesimi : Drejtor/ Menaxher ne Kompani Investimesh.

πŸ”Ή Kriteret e punes per kandidatet :

- Me eksperience te meparshme pune per postin e drejtuesit.

Te kete eksperience pune si team leader ose deskmenager.

-Te kete aftesi shume te mira komunikimi.

-Te jete serioz.

-Te kete aftesi teknike dhe drejtuese.

-Te jete i shkathet dhe ambicioz.

* Gjuhe e huaj me detyrim (italisht ose anglisht)

⚫Ofrohen

 βœ”️ Kushte shume  te mira pune.

  πŸ’΅ Pagese e kenaqshme.(baze + perqindje)


πŸ“Adresa : Bllok.

πŸ“²Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne adresen e emailit : [email protected]

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 22/04/2021 16:17

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 25111