Kerkohet arketare per nje zyre sherbimesh Tirana

Oferta Pune 07/02/2021 16:02 Post ID: 25048


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni arketare
Arsimi Bachelor
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirana - Rruga Dritan Hoxha
Adresa Rruga dritan hoxha - Harta
Lexime 1676

Detyrat:
1.Kryerja e transfertave e pagesave
2.exchange
3.Te pergjigjet per biletari dhe siguracione makinash
Orari:11.00-18.00
Aplikantja duhet te jete e komunikueshme dhe korrekte.
Preferohet te njohe kartmonedhat e te kete eksperience.

Te interesuarit te dergojne CV ne:
[email protected]
Afati i fundit i aplikimit: 31/01/2021 09:24

Njoftimi ID: 25048