Olympio Resort kerkon te zgjeroje staf. Tirana

Oferta Pune 20/02/2021 07:03 Post ID: 24991


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni banakiere,kamarier/e,sanitare,zgarist,ndihmes kuzhinier,picajol
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Sauk
Adresa Rruga Panorama, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1049

Olympio Resort kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :

- Banakiere

-Kamariere

-Kamarier

- Sanitare

-Zgarist

- Ndihmes kuzhinier

-Picajol

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa :Rruga Panorama,rrethrrotullimi i tegut 12 m ne krah te djathte.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 20/04/2021 14:25

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24991