Da`so Bar Pizzeri kerkon te punesoje kamarier. Tirana

Oferta Pune 27/01/2021 19:34 Post ID: 24955


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Kinostudio, Tirana, Albania - Harta
Lexime 260

Da`so Bar Pizzeri kerkon te punesoje kamarier.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Kinostudio,perballe ISHP.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 20/04/2021 10:03

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24955