🚗 Auto Spa shpall vende te lira pune Tirana

Oferta Pune 28/01/2021 11:21 Post ID: 24952


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Punetor Tapiceri dhe Veshje xhamash te zinj
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Ramazan Demneri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 263

🚗 Auto Spa kerkon te punesoje:

◾️Puntore per veshjen e xhamave te zinj

◾️Puntore per larje tapicerie 

👉🏻 Kerkohet:

▫️Te kene eksperience pune te meparshme.

▫️Te jene etike, te sjellshem me stafin dhe klientet.

👉🏻 Ofrohet:

▪️Kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme.

Adresa: Ramazan Demneri, statcioni i fundit i Tiranes se Re.

Afati i fundit i aplikimit: 19/02/2021 09:55

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 24952