📣 Kerkohen te punesohen Agjente Forex ne Gjuhet Italiane dhe Spanjolle Tirana

Oferta Pune 17/02/2021 21:57 Post ID: 24867


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjente Forex ne Gjuhet Italiane dhe Spanjolle
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Unaza e re,Tirane - Harta
Lexime 334

📣 Kerkohen te punesohen Agjente Forex ne gjuhet :

🇪🇸- Spanjolle

🇮🇹- Italiane

👉Kriteret per Agjente Forex:

👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete  i/e afte qe te punoj ne grup. 

🗣Person energjik dhe ambicioz.

〽️ Minimumi 3 muaj experience ne kete fushate ose Call Center 

📚 Niveli i gjuhes B2.

⏰ Orari vetem Full- Time nga ora 10:00- 19:00

👉Ofrohet:

💰 Page baze duke filluar nga 500 euro 💶 +bonuse nder me te lartat ne treg.


✨Ambient pune komod dhe staf motivues.

👤Mundesi rritje ne karriere.

📍Adresa: Tirane, Unaza e Re


Afati i fundit i aplikimit: 18/04/2021 17:23

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24867