Big Pjata Fast Food kerkon te punesoje kamarier dhe kamariere femer me eksperience. Tirana

Oferta Pune 29/01/2021 10:59 Post ID: 24853


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier,kamariere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Tom Plezha, Tirana, Albania - Harta
Lexime 340

Big Pjata Fast Food  kerkon te punesoje kamarier dhe kamariere femer me eksperience.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

    - Mosha 18-35vjece.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Astir.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 18/04/2021 12:45

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24853