TI VENDOS PER PAGESEN TENDE!!! Tirana

Oferta Pune 16/02/2021 20:28 Post ID: 24850


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjent/e,Retention,Team Leader
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1786

TI VENDOS PER PAGESEN TENDE!!!

👉 Kerkohen Agjent/e,Retention,Team Leader me grupin e tij/saj ne gjuhen ITALIANE.

NE KERKOJME : 

-Seriozitet.

-Eksperience te meparshme mbi 3 muaj ne forex.

-Njohuri shum te mire te gjuhes Italiane.

-Fleksibilitet.

-Disponibilitet Full Time 09:00-18:00 .

-E hene-e premte!

🔹 NE OFROJME :

-Ambjent komod pune dhe staf motivues.

-Bonuse ( Ditor-Javor-Mujor) ne baze te rezultateve.

-Perqindje mbi loding 10-20%

-Extra bonuse ditor,javor,mujor.

-Kontrat e rregullt pune

-Trajnime te paguara.

📍Adresa : Rruga Elbasanit prane Piramides!

Afati i fundit i aplikimit: 18/04/2021 14:50

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24850