Rozafa Sea Food kerkon te zgjeroje staf. Tirana

Oferta Pune 30/01/2021 18:13 Post ID: 24848


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni sanitare, pjatalarese,ndihmes picajol
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Pazari i Ri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 429

Rozafa Sea Food kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :

- Sanitare

- Pjatalarese

- Ndihmes picajol

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen :

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa :Pazari i Ri.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 18/04/2021 14:29

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24848