PIZZA ISSUS KERKON TE PUNESOJE STAF Tirana

Oferta Pune 28/01/2021 07:56 Post ID: 24788


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Santare, Shperndares picash
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Stacioni i Trenit, Kompleksi Usluga - Harta
Lexime 206

Pizza Issus kerkon te punesoje:

-sanitare

-shperndares picash 

✅Te kene eksperience te meparshme pune

✅Te jene te sjellshem dhe pozitive me stafin dhe klientet 


📍Adresa :Stacioni i Trenit, Kompleksi Usluga 

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 17/02/2021 14:45

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 24788