Nest bistro caffe kerkon te punesoje kamariere dhe banakiere Tirana

Oferta Pune 26/01/2021 08:09 Post ID: 24765


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere,banakier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Stacioni i Trenit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 338

Nest bistro caffe  kerkon te punesoje kamariere dhe banakier

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin .

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Stacioni i trenit

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 16/04/2021 16:14

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24765