Bar A’noir kerkon sanitare dhe kamariere. Tirana

Oferta Pune 26/01/2021 09:48 Post ID: 24758


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere, sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Harta
Lexime 157

 Bar A’noir kerkon sanitare dhe kamariere.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga 5 Maji , pas Concord Center.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 16/04/2021 11:01

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24758