KOMPLEKSI DINE KERKON TE ZGJEROJE PERSONEL Tirana

Oferta Pune 13/02/2021 21:43 Post ID: 24735


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Picier,Banakier,Kamarier,Sanitare,Motorrist,Punonjes fast foodi
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Xhamllikut - Harta
Lexime 1088

Kompleksi Dine kerkon te punesoje: 

-picier

-banakier

-kamarier

-sanitare

-motorrist

-punonjes fast foodi 

Preferohen te kene eksperience te meparshme pune

Te jene te shkathet, te sjellshem dhe pozitive me stafin dhe klientet 

Kushte te mira pune dhe pagese e kenaqshme Afati i fundit i aplikimit: 15/02/2021 15:30

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 24735