📢⛵Fish Restorant And Shop Varkat Kerkon Shitese Tirana

Oferta Pune 07/02/2021 17:32 Post ID: 24720


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shitese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Petro Marko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 380

🗣️Fish Restorant And Shop "Varkat" kerkon te punesoje nje Vajze/Zonje ne pozicionin shitese ne dyqanin e peshkut.

👉🏻Kerkohet

1. Eksperience e mepareshme pune ne kete pozicion.

2. Te merret me dyqanin  e peshkut si me procesin e shitjes ashtu dhe me pastrim dhe sistemim.

3. Seriozitet dhe korrektese ne pune.

👉🏻Ofrohet:

1. Page e kenaqshme, me marreveshje.

2. Kushte shume te mira pune.

3. Staf mikeprites.

🎯Adresa: Rruga Petro Marko, Tirane. 

📲📞Per cdo informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin e telefonit.Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 24720