Bar Cafe Delirios kerkon te punesoje kamariere dhe banakiere. Tirana

Oferta Pune 23/01/2021 09:18 Post ID: 24713


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere,banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Don Bosko
Adresa Rruga Eshref Frasheri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 181

Bar Cafe Delirios kerkon te punesoje kamariere dhe banakiere.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga Eshref Frasheri ,Don Bosko.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !

Afati i fundit i aplikimit: 15/04/2021 13:12

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24713