Bar Camel kerkon te punesoje ndihmese banakiere ose banakiere femer. Tirana

Oferta Pune 24/01/2021 20:25 Post ID: 24704


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni ndihmese banakiere ose banakiere femer.
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Don Bosko
Adresa Perballe Harry Fultz - Harta
Lexime 234

Bar Camel kerkon te punesoje  ndihmese banakiere ose banakiere femer.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Perballe Harry Fultz.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 15/04/2021 12:06

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24704