Rekrutime Tirana kerkon Agjente Forex dhe Team Lider💰 Tirana

Oferta Pune 24/01/2021 09:56 Post ID: 24669


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni agjente forex dhe team lider
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania - Harta
Lexime 370

📣Rekrutime Tirana kerkon te punesoje :

Team Lider Italishte me Grup dhe Agjente ne gjuhen 🇬🇧 Anglisht dhe 🇮🇹 Italisht

👉Per Team Lider kerkojme:

◾️Ekperience e meparshme si Team Lider

👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete  i/e afte qe te punoj ne grup 

🗣Person energjik dhe ambicioz

◾️Minimumi tre persona ne grup

🗂Niveli I gjuhes ne komunikim minimum B2.

〽️ Per Agjentet e gjuhes  Angleze 🇬🇧 dhe Italiane 🇮🇹 kerkohet :

Minimumi 3 muaj experience ne kete fushate ose Call Center 

Niveli i gjuhes B2

⏰ Orari vetem Full- Time nga ora 10:00- 19:00

👉Ofrohet:

💰 Page baze duke filluar nga 400€ neto+bonuse nder me te lartat ne treg.

💰 Page baze per Team Lider duke filluar nga 800 euro+ Bonuse

✨Ambient pune komod dhe staf motivues.

👤Mundesi rritje ne karriere.

📍Adresa: Tirane, Bulevardi Zhan D’Ark, prane Ministrise se Jashtme

📩 Personat e interesuar te dergojne nje Cv ne e-mailin: [email protected]Afati i fundit i aplikimit: 14/02/2021 16:56

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24669