Coper Bar kerkon te punesoje kamariere dhe banakier/e Tirane

Oferta Pune 14/01/2021 15:43 Post ID: 24657


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere,banakier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Rruga Njazi Demi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 70

Coper Bar kerkon te punesoje kamariere dhe banakier/e.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa :  Rruga Njazi Demi.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 14/02/2021 15:43

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24657