“Te du ktu”, kerkon te punesoj kamariere dhe ndihmes kamariere, part time dhe full time Tirane

Oferta Pune 15/01/2021 10:53 Post ID: 24655


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere-nd/ kamariere
Arsimi Gjimnaz
Mosha 16-26 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga Mustafa Matohiti, Tirana, Albania - Harta
Lexime 69

Bar restorant “Të du ktu” kerkon te punesoje kamariere dhe ndihmes kamariere, part time dhe full time. Te jene te sjellshme me stafin dhe klientet. Te jene serioze, pozitive dhe te qeshura.


⚫Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme.📍Adresa : Rruga Mustafa Matohiti

📲Per me shume informacione mund te na vizitoni prane restorantit tone.

Ju mirepresim !Njoftimi ID: 24655