📣📢Okazion!!!! SI Systems Tech Kerkon AGJENT MARKETING Italisht/ Anglisht/ Arabisht Tirana

Oferta Pune 24/01/2021 22:46 Post ID: 24643

600 Euro

  • 📣📢Okazion!!!! SI Systems Tech Kerkon AGJENT MARKETING Italisht/ Anglisht/ Arabisht


Pagesa 600 Euro
Pozicioni Agjent Marketing
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Stacioni i Trenit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 763

🗣️"SI Systems Tech"  kompania prestigjoze marketing hap vende te lira pune ne pozicionet: 

🇮🇹Agjent Marketing- Gjuha Italiane 

🇬🇧Agjent Marketing- Gjuha Angleze

🇸🇩Agjent Marketing- Gjuha Arabe 

👉🏻Kerkohet: 

1. Eksperience te me pareshme ne fushata te ndryshme marketing.

2. Nivel mbi mestaren i gjuhes perkatese ne komunikim ( per pozicionin recepsioniste kerkohet minimalisht gjuha angleze)

3. Aftesi te mira komunikuese si dhe bashkepunuese ne grup. 

4. Disponibilitet per te punuar Full-Time. 

👉🏻Ofrohet:

1. Page baze mujore shume e mire.

2. Bonuse konkurruese ne treg ne baze te performances individuale.

3. Kushte shume komode pune dhe staf mikeprites. 

4. Kontrate te rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi.

5. Fundjava pushim.


🎯Adresa: IshStacioni i Trenit, Kompleksi Usluga, Tirane.

📲📞APLIKOO TANII!!! Duke telefonuar ne numrin e telefonit!
Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 24643