Amo Bar kerkon te punesoje kamariere. Tirana

Oferta Pune 21/01/2021 23:33 Post ID: 24642


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Vasil Shanto
Adresa Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania - Harta
Lexime 149

Amo Bar kerkon te punesoje kamariere.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga Irfan Tomini.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 14/02/2021 13:32

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24642