Bar Lounge Siol kerkon te punesoje staf Tirana

Oferta Pune 24/01/2021 21:33 Post ID: 24595


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier,Banakier, Hostes, Sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Perballe Harry Fultz - Harta
Lexime 499

Bar Lounge Siol kerkon te punesoje

-kamarier

-banakiere

-hostes

-sanitare

Te kene eksperienca te meparshme pune

Te jene te shkathet te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet 

Adresa:Perballe  Harry Fultz Afati i fundit i aplikimit: 13/02/2021 18:38

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 24595