Pizza Tirona kerkon Menaxher dhe Kuzhunier Tirana

Oferta Pune 23/01/2021 17:24 Post ID: 24593


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Menaxher, Kuzhunier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania - Harta
Lexime 248

Piceria jone prej 17 vitesh ofron gamen e gjere te gatimeve dhe shijes se vertet te ushqimit duke ngacmuar oreksin dhe shijen tuaj

Pizza Tirona kerkon te punesoje:

-menaxher te kete mbi 5 vite eksperience, mosha 25-45 vjec

Te jete pozitiv dhe me integritet ne pune 

Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet

-guzhunier me 5 vite eksperience , mosha mbi 25 vjec. 

Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e e-mail:[email protected]

Afati i fundit i aplikimit: 13/02/2021 19:43

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 24593