Market Juli kerkon te punesoje kasier/kasiere. Tirana

Oferta Pune 22/01/2021 23:56 Post ID: 24563


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni kasier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Vasil Shanto
Adresa Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania - Harta
Lexime 840

Market Juli kerkon te punesoje kasier/kasiere.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga Irfan Tomini.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 13/02/2021 13:42

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24563