Zgara Arli kerkon te zgjeroje staf. Tirane

Oferta Pune 15/01/2021 09:21 Post ID: 24555


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Zgarist , kamarier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania - Harta
Lexime 79

Zgara Arli kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :

- Zgarist

-Kamarier turn i pare.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.


⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga Mikel Maruli ,Astir, pas bar Oslos.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 13/02/2021 09:20

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24555