Rossmann Lala kerkon te punesoje sistemues-kasier. Shkoder

Oferta Pune 14/01/2021 21:06 Post ID: 24551


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Sistemues-kasier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Shkoder - Qender
Adresa Shkoder, Albania - Harta
Lexime 259

Rossmann Lala kerkon te punesoje sistemues-kasier.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Shkoder.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose mund te dergoni CV ne [email protected]

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 13/02/2021 12:31

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24551