PIANO BAR KERKON TE PUNESOJE BANAKIERE Tirane

Oferta Pune 12/01/2021 18:00 Post ID: 24518


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni BANAKIERE FEMER
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Shkolla Baletiti - Harta
Lexime 80

Piano Bar kerkon te punesoi banakiere me eksperience. Lokali eshte familjar dhe shume miqesor

- te jete e sjelleshme me stafin dhe klientet 

- te e jete e gateshme te punoi me turne 

-te jete pozitive dhe ambicioze 

Adresa: Shkolla e Baletit Afati i fundit i aplikimit: 12/02/2021 18:00

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 24518