Hotel Coloesseo kerkon te zgjeroje staf. Tirana

Oferta Pune 23/01/2021 17:12 Post ID: 24512


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier restoranti ,Sanitare holli dhe kati
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1033

Hotel colosseo ndodhet ne zemer te nje qyteti te gjalle si Tirana .

Ka 4 yje,ku mjediset luksoze perputhen me profesionalizem te nje stafi miqesor

I ofrojme klienteve nje sherbim te garantuar per me shume se 17 vite.

Hotel Coloesseo kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :

- Kamarier restoranti me eksperience ne hoteleri.

- Sanitare holli dhe kati me eksperience.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga e Durresit,sheshi Adem Jashari.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 12/02/2021 16:54

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24512