📢 Piceri Kombinati Hallall Kerkon Staf ( Djem) 👨🏻‍🍳 Tirane

Oferta Pune 13/01/2021 20:47 Post ID: 24491


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Picajol/Fastfudjer/Mjeshter Burgeri
Arsimi Profesionale
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Llambi Bonata, Tirana, Albania - Harta
Lexime 132

🗣️"Piceri Kombinati Hallall" hap vende te lira pune ne pozicionet:

🍕Picajol

🌯Fastfudjer

🍔Mjeshter Burgeri

👉🏻Kerkohet:

1. Eksperience e mepareshme pune ne pozicionin perkates.

2. Aftesi per te punuar ne grup.

3. Seriozitet dhe pergjegjeshmeri ne ambjentet e punes.

👉🏻Ofrohet:

1. Page e kenaqshme.

2. Ambjent komode pune.

3. Kontrate te rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi.


🎯Adresa: Rruga LLambi Bonata, lagjia nr.6, Kombinat, Tirane.

📲📞Per cdo informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit.

Ju mirepresim!
Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 24491