📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Angleze 🇬🇧 Tirana

Oferta Pune 22/01/2021 23:40 Post ID: 24485

450 Euro

  • 📣 Kerkohet Closer  Ne Gjuhen Angleze 🇬🇧


Pagesa 450 Euro
Pozicioni Closer
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1107

🗣️Kerkohet Closer Me Eksperience  Ne Gjuhen Angleze:

👉🏻Kriteret:

🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes angleze ne komunikim.

〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe.

👥Aftesi te mira  komunikuese dhe bashkpunuese.

🥇Deshire dhe ambicje per te fituar sa me shume te ardhura mujore

⏳Disponibilitet per te punuar full time 10:00 - 19:00


👉🏻Ofrohet:

💸Ofrohet page 400-450 Euro ne muaj.

💰Bonuse  100 Euro per cdo FTD.

📝Kontrate e rregullt pune. 

👩🏻‍💻Ambjente pune komode dhe staf suportues gjate procesit te punes.

🏖️Fundjava pushim.


☎️Per cdo informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne whatsapp.Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 24485