New Nexus Bar kerkon sanitare . Tirana

Oferta Pune 21/01/2021 18:19 Post ID: 24477


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 165

New Nexus bar kerkon sanitare .

πŸ”Ή Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 βœ”️ Kushte te mira pune.

  πŸ’΅ Pagese e kenaqshme.


πŸ“Adresa : Rruga e Kavajes,prane qendres GLOBE.

πŸ“²Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 12/02/2021 11:42

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24477