QENDRA PROFESIONALE DOCTRINAE ofron vende pune. Tirane

Oferta Pune 15/01/2021 00:53 Post ID: 24476


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Mesues/e gjermanisht,piano ,kitare
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 125

QENDRA PROFESIONALE DOCTRINAE  ofron vend pune part time MESUES/E  (GJERMANISHT/PIANO/KITARE)

Ofrojme vend pune part time per mesues/e ne gjuhen gjermane.

Kriteret e kerkuara per pozicionin e punes:

1-Te kete mbaruar studimet e larta.

2-Te kete eksperienca ne mesimdhenie.

3-Te jete bashkepunues dhe komunikues.

Adresa e e-mail ku mund te dergoni CV:

[email protected]

Adresa: Astir dhe Fresk.
Afati i fundit i aplikimit: 12/02/2021 11:44

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24476