Dea Caffe kerkon te zgjeroje staf. Tirana

Oferta Pune 23/01/2021 11:37 Post ID: 24475


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e ,banakier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirana - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 393

Dea Caffe kerkon  te zgjeroje staf ne pozicionet e pune :

- Kamarier/e

- Banakier/e

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Mosha 25-35 vjec.

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Bllok,ne Vasil Shanto.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 12/02/2021 11:31

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24475