Bar Restorant Kamberi kerkon te punesoje kamarier per turnin e pare. Tirane

Oferta Pune 14/01/2021 09:54 Post ID: 24472


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Sotir Caci, Tirana, Albania - Harta
Lexime 188

 Bar Restorant Kamberi kerkon tye punesoje kamarier per turnin e pare.

πŸ”Ή Kriteret e punes per kandidatet :

    - Te jene banues afer zones se Freskut.

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne vetem turni i pare.

⚫Ofrohen

 βœ”️ Kushte te mira pune.

  πŸ’΅ Pagese e kenaqshme.


πŸ“Adresa : Fresku, Rruga Sotir Caci.

πŸ“²Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 12/02/2021 10:16

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24472