Artisti Don Bosko kerkon te punesoje hostess. Tirana

Oferta Pune 21/01/2021 09:00 Post ID: 24452


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Hostess
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirana, Albania - Harta
Lexime 200

Artisti Don Bosko kerkon te punesoje hostess.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Don Bosko.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 11/02/2021 15:51

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24452