Bar Paradiso kerkon banakier ose banakiere. Tirane

Oferta Pune 12/01/2021 19:29 Post ID: 24449


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Xhamlliku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 82

Bar Paradiso kerkon banakier ose banakiere.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Xhamllik.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 11/02/2021 15:10

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24449