Pastaria kerkon te zgjeroje staf. Tirana

Oferta Pune 22/01/2021 22:41 Post ID: 24435


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e ,nd kamarier/e , kuzhinier /nd kuzhinier/e,pjatalarese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga Mustafa Matohiti, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1269

Pastaria kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :

- Kamarier/e 

- Nd kamarier/e

- Kuzhinier

- Nd/kuzhinier/e

- Pjatalarese

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga Mustafa Matohiti,rruga e Elbasanit.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 11/02/2021 10:30

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24435