BRIX BAR LOUNGE KERKON KAMARIERE FEMER Tirana

Oferta Pune 19/01/2021 11:23 Post ID: 24423


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni KAMARIERE
Arsimi Gjimnaz
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirana - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 134

Brix bar lounge kerkon kamariere femer

-te kete eksperience te meparshme pune

-te jete e sjellshme dhe e qeshur me klientet dhe stafin

Kushte shume te mira pune 

Pagesa e kenaqshmeAfati i fundit i aplikimit: 10/02/2021 18:21

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 24423