CLASSIC BAR KERKON TE PUNESOJE KAMARIER OSE KAMARIERE Tirana

Oferta Pune 21/01/2021 10:12 Post ID: 24421


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni KAMARIER OSE KAMARIERE
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Brryl, Prane Maternitetit - Harta
Lexime 327

Classic Bar kerkon te punesoje kamarier ose kamariere turni i 2-te 

-te kene eksperince te meparshme pune

- te jene me banim afer 

-te jene te shkathet,pozitiv dhe te sjellshem me klientet dhe stafin.

Adresa: Brryl,Prane maternitetiAfati i fundit i aplikimit: 10/02/2021 16:52

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 24421