RESTO LOUNGE KERKON TE PUNESOJE STAF Tirane

Oferta Pune 15/01/2021 09:46 Post ID: 24420


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni KAMARIER (mashkull,femer), SANITARE, HOSTES
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga Mustafa Matohiti, Tirana, Albania - Harta
Lexime 218

Resto Lounge ne zemer te Tiranes kerkon te punesoje staf me eksperience si

-kamariere restoranti (mashkull,femer)

-sanitare

-hostes

Te jene te shkathet, pozitive dhe te sjellshem me stafin dhe klientet

Resto Lounge ofron kushte te mira pune.

Pagesa e kenaqshme

Adresa:Rruga Mustafa Matohiti

Afati i fundit i aplikimit: 10/02/2021 17:36

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 24420