METRO BAR & CAFFE KERKON STAF Tirana

Oferta Pune 24/01/2021 11:33 Post ID: 24405


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakiere,Kamarier,Kamariere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania - Harta
Lexime 249

Metro Bar & Caffe kerkon te punesoje:

-banakiere(femer)

-kamariere

Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

Te jene pozitive dhe te qeshur.

Te kene eksperience te meparshme pune. 

Paga e kenaqshme. 

Adesa:21 Dhjetori Afati i fundit i aplikimit: 09/02/2021 18:09

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 24405