Kerkohet punonjese per punim patatesh . Tirane

Oferta Pune 15/01/2021 11:41 Post ID: 24334


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Punonjese per punim patatesh.
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Rruga Myslym Keta, Albania - Harta
Lexime 585

Kerkohet punonjese per punim patatesh .

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Mosha deri 45 vjec.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne turn i pare(paradite)

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga Myslym Keta,tek ish antibiotiku.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !

Afati i fundit i aplikimit: 08/02/2021 11:55

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24334