📣📣SERENA CALL KERKON AGJENT MARKETING ITALISHT🇮🇹 🇮🇹 Tirane

Oferta Pune 15/01/2021 04:29 Post ID: 24333

400 Euro

  • 📣📣SERENA CALL KERKON AGJENT MARKETING ITALISHT🇮🇹 🇮🇹


Pagesa 400 Euro
Pozicioni Agjente Marketing
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 218

🗣️"Serena Call " kerkon te punesoje agjent marketing ne gjuhen Italiane.

👉🏻Kerkohet:

🇮🇹Nivel mbi mesataren i gjuhes Italiane.

〽️Eksperienca nuk eshte e domosdoeshme.

⏳Disponibilitet per te punuar Full-time.

👉🏻Ofrohet: 

💸Page baze 400 Euro ne muaj. 

💰Bonuse ditore, javore dhe mujore duke nisur nga 100 Euro FTD.

👩🏻‍💻Kushte shume te mira pune dhe ambjent miqesor.

⚡Trajnime periodike dhe rritje profesionale. 

📝Kontrate te rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi.

🏝️Fundjava pushim.


🎯Adresa: Komuna e Parisit, Tirane.

📲📞APLIKO duke telefonuar ne numrin e telefonit ose duke derguar CV ne adresen e Email-it:[email protected]Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 24333