Grand Lounge Arena kerkon kamarier /kamariere dhe ndihmes banakiere femer . Tirana

Oferta Pune 17/01/2021 19:01 Post ID: 24319


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e, ndihmes banakiere femer
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 432

Grand Lounge Arena  kerkon kamarier /kamariere  dhe ndihmes banakiere femer .

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Tirane.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Afati i fundit i aplikimit: 08/02/2021 14:19

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24319