Bar Selita kerkon te punesoje kamarier bari dhe kamarier restoranti Tirane

Oferta Pune 15/01/2021 10:25 Post ID: 24273


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresk - Harta
Lexime 202

 Bar Selita kerkon te punesoje kamarier bari dhe kamarier restoranti.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Fresk.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 08/02/2021 09:52

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24273