Kerkohet Shitese per Kancelari. Tirana

Oferta Pune 18/01/2021 09:56 Post ID: 24239


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shitese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Fresku/Linze
Adresa Fresku - Harta
Lexime 1230

Kanceleria King Office po zgjeron deget ne zona te ndyshme te Tirane dhe eshte ne kerkim per shitese qe do te kontribojne ne krijimin e nje emri ne treg. Personat duhet te jene  te disponueshme per turnin e pare dhe te  dyte, ne zonen e Freskut.

👉 Fillimisht, ofrojme trajnim profesional mbi strukturat e marketingut AIDA.

📌Kerkohet: 

- Te jete e komunikueshme.

 - Korrekte me oraret dhe stafin.

- Eksperiencat e meparshme perbejne avantazh.

- Pagesa eshte fikse +bonuse.

▪️Dergoni CV ne:

Email: [email protected]

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 07/02/2021 15:30

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24239