Bar Piceri Gashi kerkon te punesoje kamarier dhe banakier/e Tirana

Oferta Pune 18/01/2021 09:51 Post ID: 24233


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni kamarier,banakier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Allias, Tirana, Albania - Harta
Lexime 294

Bar Piceri Gashi kerkon te punesoje kamarier dhe banakier/e

๐Ÿ”น Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

โšซOfrohen : 

 โœ”๏ธ Kushte te mira pune.

  ๐Ÿ’ต Pagese e kenaqshme + siguracione.


๐Ÿ“Adresa : Allias.

๐Ÿ“ฒPer me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Afati i fundit i aplikimit: 07/02/2021 15:12

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24233