Eden Park kerkon te punesoje kamarier/e dhe banakiere. Tirana

Oferta Pune 26/01/2021 19:51 Post ID: 24215


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e,banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Qender,9 kateshet - Harta
Lexime 646

Eden Park  kerkon te punesoje kamarier/e dhe banakiere.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Qender,9 kateshet.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 07/02/2021 13:24

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24215